Contact

We zijn terug en beter dan ooit!

Onze nieuwe corporate identity & een gloednieuwe blog

De afgelopen weken en maanden heeft het marketingteam van Pixformance zich over een ​spannende uitdaging gebogen: een complete make-over van onze corporate identity. Tijdens het bedenken van het nieuwe concept voor onze website kwamen we op het idee om een ​nieuw hoofdstuk toe te voegen aan de geschiedenis van Pixformance: onze eerste blog. Dus, een shout out naar alle atleten, therapeuten en fitness professionals: hou onze posts op PixTips in de gaten!

Met deze blog willen we een ​omgeving creëren waar we mensen een kijkje achter de schermen kunnen geven bij Pixformance en zo partners uitnodigen om ons team beter te leren kennen. PixTips is voornamelijk bedoeld als platform voor het uitwisselen van ideeën die van belang zijn voor jouw bedrijf.

De blog focust daarom op verschillende bedrijfsmodellen, methodes en trends in de fitness- en gezondheidsindustrie en in de medische wereld, die toegelicht en gereviewd worden door ons team van deskundigen. We zullen bijvoorbeeld posten over de impact van digitalisering op de medische wereld en de gezondheids- en fitnessindustrie, schrijven over de voordelen van functionele training en nieuwe trends in deze industrieën onder de loep leggen. Zo nu en dan zullen we ook artikelen plaatsen over meer algemene onderwerpen zoals voeding, nieuwe trainingsmethoden en functionele oefeningen.

PixTips

Met PixTips willen we wat van onze eigen inzichten met je delen, maar we zijn ook geïnteresseerd in jouw ideeën. We kijken uit naar je vragen, opmerkingen en feedback. Plaats een comment op de blog, of mail onze redactie via askus@pixformance.com. We zijn nu al benieuwd naar je vragen en suggesties en kijken uit naar een vruchtbare uitwisseling van nieuwe trends en ontwikkelingen die relevant zijn voor jouw en ons bedrijf. Namens iedereen bij Pixformance: welkom!

Published on

Contact

Leave a comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

 
 
Ontdek hoe jij een Pixformance
Station kunt krijgen
Contact